Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 29 september 2017

Ons Oranje! Volg de bekendmaking van de Oranjeselectie live

Volg de bekendmaking van de Oranjeselectie live
Het Nederlands elftal speelt in oktober de belangrijke WK-kwalificatieduels tegen Wit-Rusland en Zweden. Bondscoach Dick Advocaat maakt vandaag, vrijdag, om 12.00 uur zijn selectie bekend voor beide interlands. De persconferentie is live te volgen op OnsOranje.nl. Oranje moet beide duels winnen om als een van de beste nummers twee door te kunnen gaan naar de play-offs voor het WK. Daarbij is ook het doelsaldo van belang. De huidige nummer twee Zweden heeft een doelsaldo van +11, het doelsaldo van Nederland staat op +5. Live persconferentieBekijk de bekendmaking van de Oranjeselectie voor de interlands tegen Wit-Rusland en Zweden.
Lees verder