Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 20 september 2017

Ons Oranje! Voorlopige selectie Onder 19 voor EK-kwalificatie in eigen land

Voorlopige selectie Onder 19 voor EK-kwalificatie in eigen land
KNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft 31 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van Oranje onder 19. Onder 19 speelt op 4, 7 en 10 oktober de eerste ronde van de EK-kwalificatie tegen achtereenvolgens Malta, Hongarije en Slovenië. De wedstrijden zijn in eigen land en worden gespeeld bij FC 's-Gravenzande en FC Lisse.
Lees verder

Oranje onder 18 in Zeist tegen Oostenrijk
Het Nederlands elftal voor spelers onder 18 jaar speelt op donderdag 5 oktober op de KNVB Campus in Zeist tegen Oostenrijk. De aftrap is om 18.30 uur.
Lees verder

Nederland - Ierland na negen uur al uitverkocht
Het WK-kwalificatieduel tussen de OranjeLeeuwinnen en Ierland, op 28 november in De Goffert, is binnen tien uur al uitverkocht. Er zullen 12.500 toeschouwers aanwezig zijn bij de tweede thuiswedstrijd in de WK-kwalificatie.
Lees verder