Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Overzicht: De gelekte Prinsjesdagstukken, Wat verandert er in 2018?

Overzicht: De gelekte Prinsjesdagstukken, Wat verandert er in 2018?
Zoals elk jaar lekten ook dit jaar de Prinsjesdagstukken met de plannen voor volgend jaar voortijdig uit. Afgelopen vrijdag was daarom al grotendeels bekend wat we dinsdag te weten gaan komen. Een overzicht van de belangrijkste punten.
Lees verder

Eerste toeschouwers al vroeg langs de route voor Prinsjesdag in Den Haag
De eerste toeschouwers staan dinsdagochtend al vroeg bij Paleis Noordeinde om later op Prinsjesdag te kijken naar de balkonscène en de rijtoer van de Glazen Koets. Rond 6.30 uur meldden de eerste mensen zich langs de route.
Lees verder