Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 27 september 2017

Praktische tips voor gemeenten voor sportstimulering volwassenen gepresenteerd

Praktische tips voor gemeenten voor sportstimulering volwassenen gepresenteerd
ARNHEM - Een grote groep volwassen in Nederland doet niet aan sport, maar zou wel graag willen sporten. Gemeenten kunnen hier een belangrijke rol in spelen. Sinds medio 2016 werken Vereniging Sport en gemeenten (VSG), NOC*NSF en Kenniscentrum Sport daarom samen om kennis te verzamelen voor gemeenten hoe ze dit het beste kunnen aanpakken. Inmiddels zijn 26 gemeenten bij dit initiatief betrokken. Tijdens het VSG Congres in Arnhem heeft Gerrie Elfrink, wethouder sport van de gemeente Arnhem, de verzamelde kennis gepresenteerd. Deze informatie is te lezen via onderstaande infographic. Het document geeft inzicht in trends en ontwikkelingen rondom sportdeelname bij volwassenen, motieven waarom volwassenen juist wel of niet sporten en tips voor gemeenten om hun beleid hierop te richten. Klik hier om hem als pdf te downloaden.
Lees verder