Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 15 september 2017

Rijksoverheid: Noodhulp voor Rohingya

Noodhulp voor Rohingya
Het kabinet maakt geld vrij voor noodhulp aan de gevluchte Rohingya bevolking uit Myanmar. Minister Ploumen (Ontwikkelingssamenwerking en Buitenlandse Handel) heeft dat bekend gemaakt tijdens haar ontmoeting gisteravond met oud-secretaris-generaal van de VN Kofi Annan in Amsterdam.
Lees verder

Nederland blijft bijdragen aan missies in Mali, Irak en Afghanistan
Nederland blijft ook volgend jaar actief meedoen aan de VN-vredesmissie in Mali, de internationale strijd tegen ISIS en de NAVO-missie in Afghanistan. De ministerraad heeft ingestemd met deze verlengingen, waarover het kabinet de Tweede Kamer maandag schriftelijk heeft geïnformeerd.
Lees verder

Nederland verwelkomt nieuwe VN-sancties Noord-Korea
Minister Koenders van Buitenlandse Zaken verwelkomt de gisteravond unaniem aangenomen resolutie van de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties in New York om nieuwe sancties in te stellen. 'Hiermee wordt de druk op Noord-Korea verder opgevoerd', aldus Koenders.
Lees verder