Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 8 september 2017

Rijksoverheid: Voorlopige toepassing CETA start op 21 september 2017

Voorlopige toepassing CETA start op 21 september 2017
Op 21 september 2017 start de voorlopige toepassing van het handelsakkoord tussen de EU en Canada (CETA). Vanaf dat moment kunnen bedrijven, consumenten en werknemers al in grote mate profiteren van de voordelen van het akkoord.
Lees verder

Koenders: internationale samenwerking in Caraïben na Irma
De ministers van Buitenlandse Zaken van Nederland en het Verenigd Koninkrijk hebben vandaag overlegd over de dramatische gevolgen van orkaan Irma voor het Caraïbische gebied. Ze ontmoetten elkaar in Tallinn, de hoofdstad van Estland, waar ze deelnemen aan een overleg van de EU-ministers van Buitenlandse Zaken. 'We zetten de schouders er samen onder. Want we zijn als geheel getroffen', aldus minister Koenders.
Lees verder

Laatste 3 kandidaten Mensenrechtentulp 2017 bekend
De drie overgebleven kandidaten van de Mensenrechtentulp zijn bekend. De Minister van Buitenlandse Zaken kiest uit deze drie kandidaten de winnaar.
Lees verder