Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 8 september 2017

Rita van Driel herkozen in bestuur Internationaal Paralympisch Comité

Rita van Driel herkozen in bestuur Internationaal Paralympisch Comité
ARNHEM – Rita van Driel is vandaag tijdens de Algemene Vergadering van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC) in Abu Dhabi herkozen als lid van de Governing Board. Het wordt voor Van Driel haar derde termijn in het bestuur. "Ik ben heel blij dat ik opnieuw vier jaar de tijd krijg om de gehandicapten- en Paralympische sport via het IPC verder te helpen ontwikkelen. Ik ben nog niet klaar, er is nog heel veel werk te doen'', aldus Van Driel, tevens programmamanager gehandicaptensport bij NOC*NSF.  ''Rita heeft als lid van de Governing Board de afgelopen acht jaar veel betekend voor het IPC'', zegt Raymon Blondel, bestuurslid van NOC*NSF, met aandachtsgebied gehandicaptensport. ''Het is fantastisch dat het haar gegund is om de komende vier jaar haar werk voor de gehandicapten- en Paralympische sport op mondiaal niveau te kunnen voortzetten.'' In totaal waren er 23 kandidaten voor tien...
Lees verder