Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 september 2017

Road2 Central and Eastern Europe XL

Road2 Central and Eastern Europe XL
Op dinsdag 10 oktober 2017 organiseert de Kamer van Koophandel (KvK) samen met Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) een inspirerende middag over de kansen en actuele ontwikkelingen en zakendoen met Oekraïne, Polen, Roemenië, Rusland en Bulgarije.
Lees verder

Industry 4.0 Week, Barcelona
Bent u actief in de industrie? Van 1 tot en met 6 oktober 2017 vindt in Barcelona de 'Industry 4.0 Week' plaats. De week bestaat uit 8 verschillende evenementen over de nieuwste technologische ontwikkelingen, van 3D en Internet of Things, tot Blockchain. Op de 8 evenementen zijn meer dan 850...
Lees verder

Slim aan de slag met internationaal ondernemen
Heeft u plannen om te starten met internationaal ondernemen? Zorg dan dat u de bijeenkomst 'Slim aan de slag met internationaal ondernemen' op 29 november 2017 niet mist.Wat kunt u verwachten? Ontdek op deze middag de mogelijkheden van internationaal ondernemen en ga direct aan de slag.
Lees verder

Match2Medica tour 2017
Zoekt u Europese samenwerkingspartners in de medische sector? De Match2Medica tour 2017 helpt u bij het vinden van zakenpartners op de MEDICA 2017, de grootste medische marktplaats van de wereld.Kansen voor zorg- en kennisinstellingen De Match2Medica tour is toegankelijk voor Nederlandse bedrijven,...
Lees verder

Reminder - Aanvragen invoer pluimvee- en eiersector sluit op 7 september
Nieuwsbericht 17.076 - Wilt u voor de invoerregelingen pluimveevlees en eieren aanvragen?
Lees verder