Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 7 september 2017

Save the date - ASEAN Business Dialogue: Expert tools for entrepreneurs

Save the date - ASEAN Business Dialogue: Expert tools for entrepreneurs
Overweegt u te gaan ondernemen of investeren in de ASEAN-regio? Kom dan op 27 oktober naar de ASEAN Business Dialogue. Met de kennis en handvatten die u tijdens deze middag krijgt, kunnen u en uw medewerkers de volgende dag al aan de slag.
Lees verder

Save the date: ASEAN Business Dialogue Ontdek kansen in de ASEAN-regio
Overweegt u te gaan ondernemen of investeren in de ASEAN-regio? Kom dan op 27 oktober naar de ASEAN Business Dialogue. Met de kennis en handvatten die u tijdens deze middag krijgt, kunnen u en uw medewerkers de volgende dag al aan de slag.
Lees verder

Aquamatch Amsterdam 2017
Werkt u in de water- en deltatechnologie en zoekt u internationale samenwerkingspartners? Kom dan op donderdag 2 november 2017 tijdens de Aquatech Amsterdam naar het matchmakingevent AquaMatch 2017. De AquaMatch 2017 wordt georganiseerd door Enterprise Europe Network (EEN) en de Rijksdienst voor...
Lees verder

Matchmaking tijdens Aquatech Amsterdam
Werkt u in de water- en deltatechnologie en zoekt u internationale samenwerkingspartners? Op donderdag 2 november organiseren Enterprise Europe Network (EEN) en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) de AquaMatch 2017.Amsterdam International Water Week De AquaMatch 2017 vindt plaats...
Lees verder

Informatiemiddag Nanotechnologie NMBP – Horizon2020
Wilt u meer weten over het nieuwe nanotechnologie werkprogramma binnen Horizon 2020 (Nanotechnologies, Advanced Materials, Biotechnology, Advanced Manufacturing and Processing (NMBP)) 2018-2020? Kom dan naar de informatiemiddag op woensdag 1 november.Conceptprogramma Tijdens deze middag kunt u het...
Lees verder