Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 september 2017

Save the date: China Business Week

Save the date: China Business Week
Wilt u zakendoen in China? Heeft u vragen over ondernemen in China? Kom dan van 6 tot en met 9 november 2017 naar de China Business Week. Tijdens dit evenement kunt u in gesprek met afgevaardigden van het Nederlands economisch netwerk in China. U kunt zich volop verdiepen in de Chinese markt, door...
Lees verder

High Tech systems innovatiemissie naar Zuid-Korea
Heeft u interesse in ontmoetingen met potentiële zakenpartners in Zuid-Korea op het gebied van High Tech Systems (IoT, nanotechnologie, smart manufacturing, fotonica en robotica? Ga dan in november mee met de innovatiemissie naar Zuid-Korea. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl)...
Lees verder

Informatiebijeenkomst zaken doen met Kaapverdië
Wilt u zakendoen in Kaapverdië? Investeren in de snelgroeiende toeristische sector van dat land? Of in de sectoren agrofood, energie, water of logistiek? Kom dan naar de CaboDutch Business Meet in Rotterdam.
Lees verder

FMO en RVO.nl versterken samenwerking
Ontwikkelingsbank FMO en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) gaan nauwer samenwerken om de financiering van infrastructuur en investeringen van Nederlandse ondernemers in ontwikkelingsland
Lees verder

Certificaatverplichting voor knoflook en suiker wijzigt
Bericht 17.079 – Importeert u knoflook en vraagt u B-certificaten aan? Of bent u importeur of exporteur van suiker?
Lees verder