Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Sporten uitproberen en gezond eten tijdens het AH Sportfestijn in Den Haag

Sporten uitproberen en gezond eten tijdens het AH Sportfestijn in Den Haag
ARNHEM - Op 9 en 10 september organiseren Albert Heijn en NOC*NSF samen met vijftig sportbonden het AH Sportfestijn. Wil je met het hele gezin (of vrienden) een actieve dag ervaren en meer dan 50 sporten en gezond eten ontdekken? Kom dan naar het Haagse Zuiderpark dat omgebouwd is tot het leukste, actiefste en lekkerste sportfestivalterrein van Nederland. Kaarten zijn online verkrijgbaar. Ooit al eens willen suppen, kruisboogschieten, boksen of zelfs willen zweefvliegen? En naast judo, tennis of badminton zijn er ook minder bekende sporten waar bezoekers tijdens dat weekend mee kunnen kennismaken. Zoals slacklining, waarbij je op een strak gespannen band probeert te balanceren. Of freerunning op het speciaal ontworpen 'AH obstacle course'. In het Zuiderpark, dat is opgedeeld in sportvelden met ieder een eigen kleur, zijn tevens professionele sporters en coaches aanwezig voor workshops...
Lees verder