Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 29 september 2017

Stage bij Nederlandse ambassade in Hanoi vanaf januari 2018

Stage bij Nederlandse ambassade in Hanoi vanaf januari 2018
De Nederlandse ambassade in Hanoi is op zoek naar een enthousiaste, initiatiefrijke en veelzijdige stagiair(e) vanaf 8 januari 2018 voor een termijn van vijf tot zes maanden. De werkzaamheden van de stagiair(e) zullen grotendeels in het teken staan van de viering van 45 jaar diplomatieke betrekkingen tussen Vietnam en Nederland in 2018. Er zullen verschillende activiteiten en evenementen worden georganiseerd waaraan de stagiair(e) ondersteuning zal bieden, o.a. op het gebied van communicatie....
Lees verder

Smart City: Een maatschappelijke kijk op technologische innovaties
Nederlandse Smart City initiatieven stonden onder grote belangstelling bij verschillende evenementen in Singapore. DutchCham organiseerde in samenwerking met het Innovatie Attaché Netwerk in Singapore een keynote lezing van Frans-Anton Vermast, strategy advisor voor Amsterdam Smart City, over Smart City initiatieven in Amsterdam. Tijdens het jaarlijkse TechXAsia verzorgde het Innovatie Attaché Netwerk een ronde tafel discussie over Smart City projecten in Nederland en nam deel aan het Smart...
Lees verder

Stagevacatures bij het Consulaat-Generaal in Sydney
Vanaf januari 2018 komen er bij het Consulaat-Generaal in Sydney twee stageplaatsen vrij! Er is een vacature voor de economische afdeling en een vacature voor communicatie voor de periode 15 januari – 13 juli 2018. Zit jij in de eindfase van je studie en wil je graag stage lopen bij Buitenlandse Zaken in Sydney? Klink dan op één van de twee links in deze tekst om te lezen hoe je kan solliciteren. Vacatures sluiten op 13 oktober (economische afdeling) en 19 oktober (communicatie) 2017.
Lees verder

Consulaat-Generaal Sydney nieuwsbrief #35, september 2017
Hier vind je de nieuwsbrief van het Consulaat-Genraal te Sydney van september2017.
Lees verder

Consulaat-Generaal Sydney nieuwsbrief #35, september 2017
Hier vind je de nieuwsbrief van het Consulaat-Genraal te Sydney van september 2017.
Lees verder

Vacature beleidsmedewerker RDPP in Addis Ababa
Het Ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) is op zoek naar een Beleidsmedewerker voor bepaalde tijd op lokaal contract bij de Nederlandse ambassade in Ethiopië, ter ondersteuning van het Regional Development and Protection Programme (RDPP) voor de Hoorn van Afrika (HvA) voor verduurzaming van de vluchtelingenopvang in de regio. Geïnteresseerden kunnen tot en met vrijdag 13 oktober 2017 een motivatiebrief en CV opsturen naar Mariko Peters, e-mail: mariko.peters@minbuza.nl.
Lees verder

Leveranciersdagen voor aanbieders op Zweedse infrastructuurprojecten
Zweden investeert stevig in infrastructuur, stedelijke ontwikkelingsprojecten, lightrail, metroverbindingen en wegen en staat er open voor om meer kennis en expertise in dit type projecten aan te trekken vanuit het buitenland. Dit nieuwsbericht geeft een overzicht van de eerstvolgende informatiedagen voor nieuwe leveranciers.
Lees verder

International Ondernemen Festival plaats in Barneveld
Op 1 november vindt in Nederland het Internationaal Ondernemen Festival plaats in Barneveld.   Het Internationaal Ondernemen Festival wordt georganiseerd vanuit het Nationaal Export Event (Evofenedex, ING, DHL en BZ-RVO) met de buitenlandnetwerken van de ministeries van Economische Zaken, Buitenlandse Zaken en Infrastructuur & Milieu. Het festival is gericht op alle doelgroepen van ons economische postennet: internationaal opererende bedrijven, kennisinstellingen en NGO's. De dag staat in het...
Lees verder