Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 september 2017

Start-upevenement Insights into US expansion

Start-upevenement Insights into US expansion
Wilt u uw business uitbreiden naar de Verenigde Staten? Kom dan naar het start-upevenement 'Insights into US expansion' op dinsdag 26 september 2017. Tijdens dit evenement leert u meer over het start-upmilieu en het tech ecosysteem in de VS. U ontmoet (start-up)ondernemers uit New York, San...
Lees verder

Matchmaking op WindEurope conference and exhibition 2017
Bent u op zoek naar potentiele internationale samenwerkingspartners op het gebied van windenergie op land en op zee? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 29 en 30 november 2017 een internationaal matchmaking event tijdens het internationale wind energie event WindEurope conference and...
Lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst WBSO voor intermediairs - Den Haag
Wilt u een bedrijf adviseren over hoe het de kosten voor research en development kan verlagen? Kom dan naar een van onze voorlichtingsbijeenkomsten over de WBSO. Tijdens deze bijeenkomst lichten adviseurs van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) de mogelijkheden van de WBSO toe en...
Lees verder

Octrooiblog: Die vakantie zit in je stopcontact
Op vakantie lokale gerechten proeven, heerlijk. Maar duik ook eens de bouwmarkt in! Daar kom je allerlei handige spullen tegen. Franse stekkers bijvoorbeeld.
Lees verder

WBSO aanvragen wordt eenvoudiger
Alle eerder dit jaar aangekondigde wijzigingen voor het aanvragen van WBSO in 2018 gaan door. Daarmee wordt het aanvragen van de WBSO eenvoudiger.
Lees verder