Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 1 september 2017

Stemming voor de Mensenrechtentulp 2017 geopend

Stemming voor de Mensenrechtentulp 2017 geopend
Vanaf vandaag kan iedereen stemmen op een van de tien genomineerden voor de Mensenrechtentulp 2017, een jaarlijkse prijs van de Nederlandse regering  die wordt uitgereikt aan moedige organisaties of personen die op een innovatieve wijze de mensenrechten in de wereld bevorderen. De genomineerden van dit jaar maken zich hard voor uiteenlopende zaken als recht op goed en duurzaam bestuur van natuurlijke grondstoffen in Niger tot rechtsbijstand voor  vrouwen getroffen door geweld of misbruik in...
Lees verder

Consulaat-Generaal Sydney Nieuwsbrief #34, augustus 2017
Hier vind je de nieuwsbrief van het Consulaat-Generaal te Sydney van augustus 2017.
Lees verder

Nederlandse ambassade Zagreb gesloten op 31 augustus 2017
Lees verder

Tijdelijke Vacature Nederlandse Ambassade te Santiago Chili
Betreft: Medewerker Handel en Cultuur Wanneer: van 2 oktober 2017 tot 2 juli 2018 Reageren uiterlijk 3 september 2017 In verband met zwangerschapsverlof van een van onze medewerkers, zijn we op zoek naar een tijdelijke collega voor de positie van Medewerker Handel en Cultuur voor de periode van 2 oktober 2017 tot 2 juli 2018.   Je bent op de ambassade het aanspreekpunt voor de sector agrifood & tuinbouw en daarnaast ben je verantwoordelijk voor het beantwoorden en registreren van handelsvragen....
Lees verder

Vacature Business Developer bij de Nederlandse Ambassade in Santiago
Betreft: Business Developer / Economic & Trade Policy Officer for Chile and the Pacific Alliance region Wanneer: zo spoedig mogelijk Reageren uiterlijk 10 september 2017 Wij zijn op zoek naar een senior medewerker op de economische afdeling die verantwoordelijk is voor het signaleren van business kansen in Chili en de Pacific Alliance regio in de haven en logistieke sector.  Je bent als het ware een makelaar tussen de Chileense vraag en het Nederlands aanbod op het gebied van handel en...
Lees verder

Paspoortaanvraag indienen 9 - 11 oktober 2017 in Managua
U kunt een paspoortaanvraag indienen tijdens het bezoek van medewerkers van de Nederlandse ambassade te San José aan Managua. Dit bezoek vindt plaats van 9 t/m 11 oktober 2017.
Lees verder

Sluiting aanmelding Ontvangst Nederlandse Gemeenschap
Vanwege het maximaal aantal bereikte gasten is het helaas niet meer mogelijk u aan te melden voor de Ontvangst Nederlandse Gemeenschap.
Lees verder

Nederlands paspoort in Ecuador aanvragen?
Op dinsdag 17 oktober 2017 zal een uitgezonden medewerker van de Nederlandse ambassade in Lima een bezoek aan Guayaquil brengen, waardoor opnieuw de mogelijkheid wordt geboden om Nederlandse paspoortaanvragen in te nemen. Helaas zal deze keer Quito niet bezocht worden.   Wij nodigen graag alle Nederlanders uit die gebruik willen maken van deze unieke service. Indien u uw paspoortaanvraag wilt indienen dient u zich voor maandag 9 oktober 2017 aan te melden onder vermelding van: - volledige voor-...
Lees verder