Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 27 september 2017

VBNGBk: 33 Reasons why it should be a SCRAP-IT not BREXIT

33 Reasons why it should be a SCRAP-IT not BREXIT
The vocabulary of comments in the British media is beginning now to go beyond the 'soft', 'hard', 'cliff edge' and 'no deal' Brexit, to include a 'scap it' Brexit. The tide of opinion in England may be turning, as the real implications of Brexit start to become clearer.The whole process has been a long catalogue […]
Lees verder

Nieuwe stelling voor de maand september 2017
Ik vind het vreemd dat ik naast mijn Nederlandse aangifte inkomstenbelasting ook voor het CAK nog een Ninbi biljet moet invullen met dezelfde gegevens. Breng uw stem uit op onze Home pagina.
Lees verder

"Vergeten pensioenen" – pensioenfondsen op zoek naar tienduizenden pensionado's
Pensioenfondsen hebben honderden miljoenen euro's aan nooit opgevraagde pensioenen op de plank liggen. Volgens het AD (maandag 25 september 2017) gaat het alleen al bij de drie grootste fondsen, ABP, PFZW en PMT, om het geld van 100.000 mensen, in totaal zo'n 350 miljoen euro.  De meeste van deze gezochte pensionado's worden uiteindelijk via de […]
Lees verder