Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 9 september 2017

Veertiende Nationale Sportweek geopend

Veertiende Nationale Sportweek geopend
ROTTERDAM – Met het signeren van een graffiti kunstwerk hebben NOC*NSF-voorzitter André Bolhuis en Adriaan Visser, wethouder Sport in Rotterdam, de veertiende editie van de Nationale Sportweek geopend. De opening vond plaats in Skateland, de plek waar op 17 september een onderdeel van de World Cup Skateboard wordt gereden. Rotterdam heeft als host city die week nog een topsportevenement op het programma. Van 14 t/m 17 september vindt het WK Triathlon plaats met de Rotterdamse skyline als decor. De Nationale Sportweek is van 9 tot en met 17 september. In deze week zetten duizenden sportclubs, sportbonden, gemeenten en andere organisaties uit heel Nederland hun deuren open en verzorgen ze sportclinics, -evenementen, -toernooien en -demonstraties. De Nationale Sportweek is een initiatief van NOC*NSF met als doel om mensen te laten ervaren hoe leuk sporten en bewegen is. Dit jaar is er ook...
Lees verder