Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 17 september 2017

Veertiende Nationale Sportweek afgesloten in host city Rotterdam

Veertiende Nationale Sportweek afgesloten in host city Rotterdam
Met een miniconcert van sportpromotor Ralf Mackenbach is de veertiende editie van de Nationale Sportweek afgesloten. De afsluiting vond plaats op het terrein van het WK triathlon in Rotterdam, host city van de Nationale Sportweek in 2017.  De Nationale Sportweek werd georganiseerd van 9 tot en met 17 september. Duizenden sportclubs, sportbonden, gemeenten en andere organisaties uit heel Nederland openden in de afgelopen week hun deuren en verzorgden sportclinics, -evenementen, -toernooien en -demonstraties om mensen te laten zien en ervaren hoe leuk sport en bewegen is. De Nationale Sportweek is een initiatief van NOC*NSF met als doel om Nederland te laten zien en te ervaren wat de kracht van sport is. Zo is tijdens de Nationale Sportweek de eerste Joy of Moving lane in Nederland gelanceerd en stond tijdens het WK Triathlon sporten met een beperking centraal.  Richard Kaper van NOC*NSF:...
Lees verder