Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 7 september 2017

Voorlichtingsbijeenkomst openstelling Fonds Duurzaam Water (FDW)

Voorlichtingsbijeenkomst openstelling Fonds Duurzaam Water (FDW)
Wilt u goed voorbereid een projectaanvraag indienen voor de 2e ronde van het Fonds Duurzaam Water (FDW)? Kom dan naar de voorlichtingsbijeenkomst op 3 oktober 2017. Tijdens deze bijeenkomst vertellen projectpartners wat ze hebben geleerd ('lessons learnt') van de eerste ronde van FDW16. Zo krijgt u...
Lees verder

Missie naar Ivoorkust met focus op tuinbouw, agrofood en veeteelt
Bent u werkzaam in agrofood, de tuinbouw en/of de veeteeltsector en wilt u zakendoen in Ivoorkust? Ga dan mee met de missie naar Ivoorkust van 18 tot en met 23 november 2017.Kansen in Ivoorkust Met een jaarlijkse groei van 9% heeft Ivoorkust op dit moment de op een na snelstgroeiende economie in...
Lees verder

Clinic Bescherm uw digitale innovaties
Op een uitvinding vraagt u octrooi aan. En uw merknaam legt u vast. Maar hoe beschermt u nieuwe software? En hoe gaat u slim en strategisch te werk bij de bescherming van digitale innovaties? Voor alle innovatieve ondernemers die werken aan apps, big data, algoritmes, smart systems en internet of...
Lees verder

Subsidie Samenwerkingsprojecten wetenschap en visserij weer open op 2 oktober
De subsidie Samenwerkingsprojecten wetenschap en visserij gaat dit jaar voor de 2e keer open.
Lees verder

Startup Officers bieden directe toegang tot overheid
Om start-ups directe toegang tot de overheid te geven is een netwerk van Startup Officers opgezet.
Lees verder