Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 24 oktober 2017

Ambassade in Tripoli weer geopend

Ambassade in Tripoli weer geopend
Nederland heeft weer een ambassadeur in Libië. Ambassadeur Eric Strating is in de Libische hoofdstad Tripoli aangekomen om een kantoor op te zetten. Hij zal met enkele stafmedewerkers om de beurt aanwezig zijn in een ambassadekantoor.
Lees verder

20 Oktober is het Consulaat gesloten in verband met de jaarlijkse teambuilding activiteit
Vrijdag 20 oktober is het Nederlands Consulaat-Generaal in Istanbul gesloten vanwege de jaarlijkse teambuilding activiteit.  Onze medewerkers zullen maandag 23 oktober weer tot uw dienst zijn. Alvast een fijn weekend toegewenst!
Lees verder

Consulair team Sydney bezoekt Perth voor paspoortaanvragen
Paspoortaanvragen in Australië dienen normaliter op afspraak op het Nederlands Consulaat-Generaal te Sydney worden ingediend. Echter het Consulaire Team van het Nederlandse Consulaat-Generaal te Sydney bezoekt op 28 en 29 november a.s. Perth om Nederlanders in de gelegenheid te stellen om onder bepaalde voorwaarden een aanvraag in te dienen voor een paspoort en/of identiteitskaart. Deze mogelijkheid is bedoeld voor Nederlanders die om medische redenen gedurende een lange periode niet in staat...
Lees verder

Nederlandse deelname aan Equip Auto
Dit jaar heeft Nederland onder de vlag van Holland High Tech sterk ingezet op de deelname aan Equip Auto, een grote automotive aftersalesbeurs die plaatsvond van 17 tot en met 21 oktober in Parijs.
Lees verder

Consulaire afdeling ambassade cairo gesloten op 30 november 2017
Op 30 november 2017 zal de consulaire afdeling van de Nederlandse ambassade in Cairo gesloten zijn.
Lees verder

Bureau Sociale Zaken Ambassade Ankara
Het Bureau Sociale Zaken van de Ambassade in Ankara is gesloten van 30 oktober t/m 3 november.
Lees verder

Deelname Boekenbeurs in Santiago de Chile
Nederlandse Ambassade in Santiago neemt deel aan de internationale boekenbeurs in Santiago De Chile. De Nederlandse Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden, in samenwerking met het boekenhuis Liberalia Ediciones, organiseert tijdens de Feria Internacional del Libro de Santiago (FILSA) een stand met bekende Nederlandse werken, vertaald naar het Spaans. Ook zullen er boeken over de Nederlandse taal en cultuur te vinden zijn, en worden er bekende Nederlandse kinderboeken verkocht, zoals...
Lees verder

Nederlandse Ambassade te Nairobi open op woensdag 25-10-2017 en gesloten op donderdag 26-10-2017 ivm verkiezingen in Kenia
Lees verder