Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 oktober 2017

Bas van de Goor, Marc Lammers en Marije Smits in vakjury Sportgala

Bas van de Goor, Marc Lammers en Marije Smits in vakjury Sportgala
Samenstelling Vakjury NOS | NOC*NSF Sportgala 2017 bekend ARNHEM - Eind van dit jaar, op 19 december, blikken we terug op de mooiste sportmomenten van 2017 met het NOS | NOC*NSF Sportgala. Daarbij kiezen de sporters en coaches de Sportman en Sportvrouw, de Paralympische sporter, de Sportploeg en de Coach van het jaar 2017. Volleyballer Bas van de Goor, hockeycoach Marc Lammers, Paralympisch atlete Marije Smits en Trouw-journalist Fred Buddenberg treden toe als nieuwe leden in de vakjury. NOC*NSF heeft de vakjury voor de jaarlijkse sportverkiezingen samengesteld op basis van ervaring en expertise. Drie leden van de eerdere vakjury zijn terug getreden vanwege hun nieuwe functie, die niet goed te combineren is met een rol als vakjurylid; AD-journalist Hans Klippus is niet langer werkzaam in de sportjournalistiek en Jeroen Bijl en Esther Vergeer zijn beiden chef de mission geworden. Als...
Lees verder