zaterdag 21 oktober 2017

Blog Gerard Dielessen: Terug in Sochi met dubbele gevoelens

Blog Gerard Dielessen: Terug in Sochi met dubbele gevoelens
Dezer dagen was ik, na bijna vier jaar, weer terug in Olympisch en Paralympisch Sochi. In februari 2014 haalde TeamNL daar aan de Zwarte Zee maar liefst 24 medailles. Een all time high Olympische Winterspelen score. Het kleine Paralympic TeamNL maakte indruk met een gouden medaille voor Bibian Mentel op de snowboardcross. Samen met een Nederlandse filmploeg ging ik 'op zoek' naar de legacy van Sochi en in het bijzonder van ons Holland Heineken Huis. Vlak voor de komende Olympische Winterspelen in PyeongChang zal een drieluik worden uitgezonden over de rol van 25 jaar Holland Heineken Huis tijdens de Olympische Spelen sinds 1992, toen het eerste huis in Barcelona zijn deuren opende voor atleten, familie, supporters, sponsors etc..   Daarover volgend jaar dus veel meer. Nu eerst terug naar Sochi. Mixed feelings. Dubbel gevoel.  Ik loop daar over het Olympic Parc aan de fraaie Zwarte...
Lees verder