Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 21 oktober 2017

Blog Nederlands gezin in Afrika: Aan de oevers van Lake Eyasi

Aan de oevers van Lake Eyasi
Het is een nog onbekend gebied voor ons. Al zijn we er regelmatig aan voorbij gereden, nog niet eerder hebben we de moeite genomen om er te stoppen. Zoals de meeste toeristen trouwens, die van Lake Manyara rechtstreeks doorgaan naar de Ngorongoro Krater of Serengeti. Maar daar ergens, net ná Karatu...
Lees verder
 
Lange wintervakantie met een vleugje zomer
Net zoals vorig jaar geniet Julian ook deze maanden weer van een lange vakantie. Zijn schoolperiode eindigde vrijwel gelijk met die van de kinderen in het midden van Nederland, maar in tegenstelling tot hen hoeft hij zich pas begin september weer te melden. Twee volle maanden om uit te slapen (wat...
Lees verder
 
Op familiebezoek in Nederland
Zoals ik in mijn laatste blog al verklapte, werd de lange 'zomer'vakantie ook dit jaar onderbroken met een paar weken in Nederland. Het waren weken met veel zon en een beetje regen. Met veelvuldige prikjes voor Lisan en (onverwacht) ook eentje voor onze stoere knul. Met veel lol en...
Lees verder