Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 oktober 2017

Blog Nederlands gezin in Afrika: Fietskampioen

Fietskampioen
Nederland is bij uitstek een fietsland. Ik denk dat er weinig andere landen op de wereld zijn waar er zo graag gefietst wordt als in Nederland. Maar wanneer je als Nederlands jongetje in Tanzania opgroeit, wordt het meteen een stuk lastiger om het fietsen onder de knie te krijgen. Hij was al bijna...
Lees verder

Op de (wereld)kaart
Het moet toch best verwarrend zijn voor een kleuter. Hij is geboren in Nederland maar heeft het grootste gedeelte van zijn leventje in Tanzania gewoond. Zijn neefje en nichtjes ziet hij alleen tijdens de vakanties in Nederland. Zijn beste vriendje komt uit de VS en zijn juffrouw uit Nieuw-Zeeland....
Lees verder

Herenigd
Een van de eenvoudigste maar ook moeilijkste dingen in een expat bestaan is vriendschap sluiten. Als buitenlander, en buitenstaander, word je verrassend soepel opgenomen in de groep 'andere buitenlanders'. Ondanks dat je vreemden voor elkaar bent, heb je al één belangrijk ding gemeen:...
Lees verder