Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 7 oktober 2017

Blog Nederlandse in Colombia: De watervallen van Iguazu 2017: een indrukwekkend natuurwonder

De watervallen van Iguazu 2017: een indrukwekkend natuurwonder
Tijdens onze twee maanden in Buenos Aires bleek dat Jimmy één lang weekend vrij was van zijn werk. Hét moment om wat meer van Argentinië te zien. Ikzelf ken het land al vanwege een backpack-reis… Het bericht De watervallen van Iguazu 2017: een indrukwekkend natuurwonder verscheen eerst op...
Lees verder
 
Dagtrip vanuit Buenos Aires: ontdek gaucho-dorp San Antonio de Areco
Buenos Aires is een heerlijke stad waar zowel binnen als buiten de stadsgrenzen van alles te beleven valt. Een dag of meerdaagse trip is makkelijk te maken en ideaal om even de drukte te ontvluchten.… Het bericht Dagtrip vanuit Buenos Aires: ontdek gaucho-dorp San Antonio de Areco verscheen...
Lees verder
 
San Isidro: historie, natuur en gezelligheid in de provincie van Buenos Aires
Het vredige San Isidro, een voorstad van Buenos Aires, is een heerlijk uitstapje de grote stad uit. Hoewel deze buitenwijk tot de provincie van Buenos Aires behoort, lijkt het een apart dorp met alles erop… Het bericht San Isidro: historie, natuur en gezelligheid in de provincie van Buenos...
Lees verder