Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 oktober 2017

Blog Nederlandse in Colombia: Groen Buenos Aires: ontdek de parken en tuinen!

Groen Buenos Aires: ontdek de parken en tuinen!
Eén van de leukste dingen aan Buenos Aires vind ik toch wel de parken. Zodra de zon doorkomt gaan de porteños (inwoners van Buenos Aires) naar buiten en stromen de parken en groene pleinen vol… Het bericht Groen Buenos Aires: ontdek de parken en tuinen! verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder

Het verhaal van Quebrada La Vieja in Bogotá. Een typisch gevalletje van Colombiaanse chaos?
Eigenlijk moest de titel van dit artikel zijn: 'Doen in Bogotá: wandel de Quebrada La Vieja!'. Buiten de gebaande paden in Bogotá, lekker de natuur in, met als resultaat mooie uitzichten over de stad. Maar… Het bericht Het verhaal van Quebrada La Vieja in Bogotá. Een typisch...
Lees verder

Onze bruiloft in het bos: de trouwvideo!
We zijn alweer bijna 1 jaar getrouwd, maar van onze bruiloft hebben we pas afgelopen juni kunnen genieten. Hoe dat ook alweer zat met de twee trouwmomenten lees je hier terug. En of het genieten was:… Het bericht Onze bruiloft in het bos: de trouwvideo! verscheen eerst op BESABINE.
Lees verder