Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 16 oktober 2017

Frankrijk: BZ nummer 48

BZ nummer 48
Het bericht BZ nummer 48 verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

14 oktober: programma van het Fête des Savoirs
14 oktober is er al voor het zesde jaar het Fête des Savoirs. In BZ 47 schreven we erover: 'La Coop' heeft als doel kennis en kunde voor iedereen toegankelijk te maken ongeacht leeftijd, sekse, afkomst, politieke en religieuze overtuiging en opleiding. Een secundair doel is mensen uit een isolement te halen, hen bij elkaar […] Het bericht 14 oktober: programma van het Fête des Savoirs verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Is het water van de 'barrage de Rangère' nog drinkbaar?
Het water dat afkomstig is van het stuwmeer la Rangère, in de buurt van Villapourçon, laat een rode laag achter in de rivier en uit de kraan heeft het een gele kleur. De inwoners willen het niet meer drinken. Toch blijft het drinkbaar. "Wij kopen altijd flessenwater in plaats van kraanwater te gebruiken. Het ruikt […] Het bericht Is het water van de 'barrage de Rangère' nog drinkbaar? verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder