Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 6 oktober 2017

Inspiratiereis Amsterdam Marketing

Inspiratiereis Amsterdam Marketing
Metropool Amsterdam Club (MAC) van Amsterdam Marketing op inspiratiereis naar Stockholm MAC-leden van Amsterdam Marketing, internationaal georiënteerde bedrijven, cultuur- en kennisinstellingen en overheden, reisden van 1 t/m 3 oktober af naar Stockholm. Het doel van deze reis is om ontwikkelingen in Europese steden te volgen, MAC-leden te inspireren, kennis en ervaringen te delen en hen vooruitstrevende initiatieven te tonen. De reis is ingedeeld in vier thema's, kenmerkend voor de stad...
Lees verder

Festa dei Nonni: Tulpen geplant in de tuinen van Viale Tiziano in Rome
Op het Festa dei Nonni hebben maandag 2 oktober grootouders en kleinkinderen samen met Joep Wijnands, Jaime de Bourbon de Parme (Ambassadeur van het Koninkrijk der Nederlanden respectievelijk bij de Italiaanse Republiek en de Heilige Stoel), Angela Mannaerts (Advocaat en Voorzitter Salviamo La Barcaccia), Gian Paolo Giovannelli (Wethouder van het Tweede arrondissement) en Bart Siemerink (Directeur Keukenhof) tulpen geplant in de tuinen van Viale Tiziano in Rome.  In het voorjaar van 2018 zal...
Lees verder

Koninklijke crematie Z.M. Koning Bhumibol
Op donderdag 26 oktober 2017 zal de Koninklijke crematie van Z.M. Koning Bhumibol plaatsvinden in Bangkok.
Lees verder

Duitsland: Defensie neemt deel aan mega-oefening Swift Response
De komende drie weken vindt in het Duitse Hohenfels de grote militaire oefening Swift Response plaats. Onder aanvoering van de Amerikanen gaan 750 Nederlandse militairen van de Koninklijke Lucht- en Landmacht samen met 10 NAVO partners in een internationaal verband trainen. 15 helikopters van het Defensie Helikopter Commando, gestationeerd op Vliegbasis Gilze-Rijen, worden ingezet. In totaal nemen 7000 militairen en burgers deel aan deze oefening. Dit alles om samen sterk te staan, voor inzet...
Lees verder

Ontmoet de export experts van de Nederlandse ambassade in Singapore op het Internationaal Ondernemen Festival op 1 november in Barneveld!
Het Internationaal Ondernemen Festival wordt georganiseerd vanuit het Nationaal Export Event (Evofenedex, ING, DHL en BZ-RVO) met de buitenlandnetwerken van de ministeries van Economische Zaken, Buitenlandse Zaken en Infrastructuur & Milieu. Het festival is gericht op alle doelgroepen van ons economische postennet: internationaal opererende bedrijven, kennisinstellingen en NGO's. De dag staat in het teken van samenwerking en netwerken in de hele economische keten met betrekking tot handel,...
Lees verder

Ontmoet de Nederlandse ambassade in Kinshasa op het Internationaal Ondernemen Festival op 1 november in Barneveld!
Het Internationaal Ondernemen Festival wordt georganiseerd vanuit het Nationaal Export Event (Evofenedex, ING, DHL en BZ-RVO) met de buitenlandnetwerken van de ministeries van Economische Zaken, Buitenlandse Zaken en Infrastructuur & Milieu. Het festival is gericht op alle doelgroepen van ons economische postennet: internationaal opererende bedrijven, kennisinstellingen en NGO's. De dag staat in het teken van samenwerking en netwerken in de hele economische keten met betrekking tot handel,...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Oktober 2017
Deze maand o.a.: - Orange Corners: The DRC in the list of Dutch program supporting start-ups; - Budget for 2018: Dutch government achieves third year of surplus; - Towards a reform of the fiscal regime in the DRC; - IMF mission in Brazzaville: debt on the menu; - Daunting challenges facing Angola's new president.
Lees verder

Sluitingsdagen Ambassadekantoor in Minsk
Het ambassadekantoor in Minsk zal in de periode van 25 t/m 29 december 2017 gesloten zijn.
Lees verder