Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 oktober 2017

Lichte daling van de sportdeelname in september

Lichte daling van de sportdeelname in september
ARNHEM – De sportdeelname is in september uit gekomen op 190 punten, een lichte daling ten opzichte van augustus 2017 (9=196 punten). Dat blijkt uit maandelijks onderzoek naar de sportdeelname van de Nederlanders in de leeftijd van 5 tot en met 80 jaar, dat GfK verricht in opdracht van NOC*NSF. In september sportte 65 procent van de Nederlanders een keer per week of vaker. Dat is drie procent meer in vergelijking met september 2016. Het gaat om circa 10 miljoen Nederlanders. Het aantal Nederlanders dat wekelijks sport blijft in vergelijking met voorgaande jaren in 2017 hoog.
Lees verder