maandag 16 oktober 2017

Lyon zoekt innovatie en duurzaamheid in verlichting

Lyon zoekt innovatie en duurzaamheid in verlichting
Bent u actief in de sector verlichting?
Lees verder

RVO.nl licht regelingen toe tijdens Intermediairdagen - Veldhoven
Wilt u als intermediair alles weten over het Belastingplan 2018 en andere belangrijke veranderingen waarmee ondernemers in het nieuwe jaar te maken krijgen? Tijdens de Intermediairdagen geeft de Belastingdienst hier presentaties over. Ook de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) vertelt...
Lees verder

Business-seminar landbouwsector Peru
Wilt u zakendoen in de agrifoodsector in Peru of hier meer over weten? Kom dan naar het business-seminar op vrijdag 27 oktober 2017 in Den Haag.Groei in export In de laatste 10 jaar is Peru uitgegroeid tot een exporteur van asperges, avocado's, druiven, mango's, mandarijnen, bananen, bosbessen,...
Lees verder

Presentatie marktrapport duurzame energie Zimbabwe
Bent u ondernemer in de markt voor duurzame energie? En wilt u misschien zakendoen in Zimbabwe? Kom dan op vrijdag 3 november 2017 naar de presentatie van een marktstudie voor duurzame energie in Zimbabwe.Kansen voor Nederlandse bedrijven Zimbabwe is nu nog afhankelijk van omringende landen voor de...
Lees verder

Octrooiblog: Hip hesje vervangt infuuspaal
'Aan het infuus liggen' hoeft al lang niet meer liggend. Mobiele patiënten kunnen met een infuuspaal aardig uit de voeten.
Lees verder