Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 15 oktober 2017

Meer dan zestig deelnemers aan geslaagde negende Paralympische Talentdag

Meer dan zestig deelnemers aan geslaagde negende Paralympische Talentdag
AMSTERDAM - Bij het Friendship Sports Centre in Amsterdam is vandaag voor de negende keer de Paralympische Talentdag gehouden. Meer dan zestig talenten waren aanwezig om in verschillende sportrondes aan de aanwezige bondscoaches te laten wat ze konden. Tijdens de Paralympische Talentdag beoordelen bondscoaches nieuw sporttalent in verschillende Paralympische sporten: atletiek, wielrennen, rolstoeltennis, tafeltennis, rolstoelbasketbal, ski en snowboard, boccia, triathlon, paravolleybal, roeien, badminton, schieten, bankdrukken en rolstoelrugby. Na afloop van de training of test wordt besproken wat de aanleg is voor de beoefende sport en hoe een sporter aan de slag kan gaan om zich binnen deze sport te ontwikkelen. NOC*NSF en de sportbonden bieden de meest kansrijke sporters de mogelijkheid om direct in het programma van de nationale selectie opgenomen te worden. Als een langere weg...
Lees verder