Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 9 oktober 2017

Missie Circulaire Economie Polen

Missie Circulaire Economie Polen
Wilt u in Polen marktkansen verkennen en potentiële partners ontmoeten rond het thema circulaire economie? Ga dan in november mee met de verkennende missie naar Polen. De missie wordt georganiseerd door Holland Circular Hotspot in samenwerking met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl)...
Lees verder

Netwerkbijeenkomst Indonesiëplatform over water
Heeft u interesse in de watersector in Indonesië? Op maandag 30 oktober 2017 organiseert het landenplatform Indonesië een netwerkbijeenkomst in Amsterdam, met steun van het programma Partners voor Water. Tijdens de bijeenkomst krijgt u veel gelegenheid om te netwerken, te discussiëren en nieuwe...
Lees verder

Octrooiblog: Machines vertalen octrooien met vallen en opstaan
Bij octrooipublicaties in octrooidatabank Espacenet zie je meestal een vertaalknop. Binnen een paar seconden staat de vertaling op je scherm.
Lees verder

Reminder: inschrijving gezouten en ander pluimveevlees sluit vandaag
Nieuwsbericht 17.092 - Wilt u certificaten en of importrechten voor de invoerregeling gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen aanvragen?
Lees verder

Seminar Roemenië: A fast growing market close to home
Wilt u zaken doen in Roemenië? Kom dan naar het seminar 'Romania – A fast growing market close to home'. Maak kennis met de kansen en mogelijkheden in Roemenië. Bespreek uw kansen met vertegenwoordigers van de Nederlandse Ambassade in Roemenië en de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl)....
Lees verder