Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

Nederlands gezin in Canada: Langlaufen

 
Langlaufen
De winter die maar langzaam op gang kwam is er nog steeds, ondanks dat het op de kalender toch echt lente en het op de klok hier al twee weken zomertijd is. De sneeuw begint nu pas overdag voorzichtig weg te smelten. Vorig jaar was de sneeuw eigenlijk overal al verdwenen. Een vriendin en ik... Read...
Lees verder
 
Overdenkingen
Het is donker in huis. Zo donker dat ik met plezier de lampjes even aandoe die eigenlijk bedoeld zijn voor onder ons tentje op het houten terras, op een lange zomer avond. Maar van zomer hebben we nog weinig kunnen merken hier. Het is een van de meest merkwaardige jaren ooit als het gaat om... Read...
Lees verder
 
Mijn favoriete tijd van het jaar
Ik loop door het gras, bezaaid met paardenbloemen. Aan bijna alle bomen op ons terrein hangt bloesem. Het ziet er naar uit dat de oogst dit jaar groot zal zijn. De boom die al jaren groeit door een gat in ons houten terras gonst van de bijen. In de stal is de groep 6-weken oude... Read More
Lees verder