Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 8 oktober 2017

Nederlands gezin in Canada: Over trots en tevredenheid

 
Over trots en tevredenheid
Op 25 Juni was er een bijzondere dag voor Kevin: het was het officiële moment waarop hij afzwaaide van elementary school, de lagere school zeg maar. In Canada zitten kinderen normaal gesproken 10 jaar op de lagere school: twee jaar in de kleuterklassen en 8 jaar daarna. dus het moment dat je de...
Lees verder
 
Over een benefit, bruiloft en een verjaardagsfeestje en de gulheid van mensen
Het was een enorm druk weekend voor ons, want normaal hangen we graag rond het huis. In de zomer springen we regelmatig in ons zwembad, zitten we graag op ons terras met een boek, of klussen wat in de stal. Maar dit weekend zat vol met bijzondere momenten. Zo was er vrijdag avond een benefit......
Lees verder
 
Zonnestralen
De weken vliegen hier voorbij en het feit dat de jongens thuis zijn voelt als volslagen normaal, alsof het nooit anders is geweest. Het einde van augustus nadert nu wel heel erg snel en voor je het weet moeten we weer gaan wennen aan schooldagen en huiswerk. Ik moet er nog even niet aan denken.......
Lees verder