donderdag 12 oktober 2017

Netwerkbijeenkomst Francophone Africa Business Forum

Netwerkbijeenkomst Francophone Africa Business Forum
Bent u ondernemer op het gebied van water, energie of logistiek? En wilt u contacten leggen in Franstalig Afrika? Kom dan op 1 november 2017 naar het Francophone Africa Business (FAB) Forum in Amsterdam.Water, energie en logistiek De Nederlandse Ambassade in Mali organiseert samen met...
Lees verder

Save the date - EZ Energy Award 2017
RVO.nl organiseert in opdracht van het ministerie van Economische Zaken ook in 2017 de EZ Energy Award voor het bedrijfsleven. Het ministerie vraagt met deze award meer aandacht voor de thema's energiebesparing en duurzame opwekking binnen bedrijven. De uitreiking van de EZ Energy Award 2017 vindt...
Lees verder

Tweedaags Potato Seminar in Iran
Wilt u zakendoen in de Iraanse aardappelsector? Ga dan op 28 en 29 november 2017 mee naar Teheran voor een tweedaags seminar over de samenwerking tussen Nederland en Iran in de aardappelketen. De landbouwafdeling van de Nederlandse ambassade in Teheran organiseert dit evenement in samenwerking met...
Lees verder

António Campinos nieuwe president Europees Octrooibureau
De Administrative Council van het Europees Octrooibureau (EOB) heeft op 10 oktober 2017 een nieuwe president gekozen: António Campinos.
Lees verder

Road2 India XL
Wilt u zakendoen met de Verenigde Staten en Canada? De Kamer van Koophandel (KvK) organiseert samen met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) een inspirerende middag op maandag 6 november 2017. De Verenigde Staten is met bijna een kwart aandeel de grootmacht van de wereldeconomie, al...
Lees verder