Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 3 oktober 2017

NOC*NSF en Nyenrode streven samen naar nieuw leiderschap in sport

NOC*NSF en Nyenrode streven samen naar nieuw leiderschap in sport
ARNHEM - Olympische sportkoepel NOC*NSF en Nyenrode Business Universiteit hebben vandaag een intentieverklaring tot samenwerking ondertekend op het gebied van leiderschapsontwikkeling in sport. Onder meer door het selecteren van ambitieuze toptalenten voor het Nyenrode Sports Leadership Program van Nyenrode, wil NOC*NSF een actieve bijdrage leveren aan de professionalisering van leiderschap in de sportwereld. "De tijd is rijp om de spelregels te veranderen als het aankomt op leiderschap in sport. Oude systemen worden losgelaten om plaats te maken voor nieuwe," zegt Gerard Dielessen, Algemeen Directeur van NOC*NSF, de Nederlandse brancheorganisatie voor de sport. "Er rammelt bovendien een nieuwe generatie aan de poort om sport met moderne middelen naar een nieuw niveau te tillen. Nyenrode als partner in educatie en leiderschap past goed bij de ambities van NOC*NSF." Maurits Hendriks,...
Lees verder