Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 16 oktober 2017

NOC*NSF en Zilveren Kruis slaan nieuwe weg in

NOC*NSF en Zilveren Kruis slaan nieuwe weg in
ARNHEM - NOC*NSF en Zilveren Kruis gaan een nieuw partnership aan. De kennis en expertise van de sportkoepel wordt ingezet om samen met Zilveren Kruis de vitaliteit en gezondheid van werkend Nederland te vergroten. Want beide partijen geloven dat werkgevers veel kunnen leren van de topsport. De kennis die NOC*NSF heeft over vitaliteit en duurzame inzetbaarheid deelt Zilveren Kruis met haar klanten via een kennisplatform voor Gezond Ondernemen. Naast de samenwerking met NOC*NSF werkt Zilveren Kruis ook samen met andere onafhankelijke experts, partners en relaties. Om zo thema's rondom duurzame inzetbaarheid verder te ontwikkelen.  Duurzame verbinding Kamiel Maase, performance manager bij NOC*NSF: "Bedrijven kunnen veel leren vanuit de topsport. Op basis van onze relatie met Zilveren Kruis delen wij graag onze ervaringen met het bedrijfsleven via het kennisplatform." Jan-Willem Evers,...
Lees verder