Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

NOC*NSF positief over regeerakkoord

NOC*NSF positief over regeerakkoord
ARNHEM - In Den Haag is het regeerakkoord van de beoogde coalitie van VVD, D66, CDA en ChristenUnie is dinsdag naar de Tweede Kamer gepresenteerd. Gerard Dielessen, algemeen directeur van NOC*NSF, vindt dat het regeerakkoord wat sport betreft vertrouwen geeft in de toekomst. "Wij sluiten graag met dit kabinet en andere partijen een sportakkoord af, gericht op het toekomstbestendig maken van de organisatie en financiering van de sport in Nederland. De aangekondigde extra middelen voor topsport, de sportbonden en de grote internationale sportevenementen in Nederland zien we als een belangrijke stap in de goede richting. Ook zijn wij blij met de rol die sportverenigingen wordt toegedicht in het nog af te sluiten Nationaal Preventieakkoord."
Lees verder