Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 oktober 2017

NOC*NSF zet zich in voor mensen met een handicap in de Japanse samenleving

NOC*NSF zet zich in voor mensen met een handicap in de Japanse samenleving
TOKYO - Japan Sport Council, NOC*NSF en drie deelgemeenten van Tokyo hebben vandaag een bijzondere samenwerkingsovereenkomst getekend. De vijf organisaties gaan in aanloop naar de Olympische en Paralympische Spelen Tokyo 2020 op sociaal-maatschappelijk gebied nauw samenwerken. NOC*NSF wil bewust bijdragen aan de legacy van Olympische en Paralympische Spelen in het land waarin de Spelen over drie jaar worden georganiseerd. Na het succes van het sociaal maatschappelijk sportproject (GEO) van NOC*NSF in Rio de Janeiro heeft NOC*NSF vandaag in aanloop naar de Olympische en Paralympische Spelen in Tokyo een samenwerkingsovereenkomst getekend met Japan Sport Council en drie deelgemeenten van Tokyo (Adashi-ku, Edogawa-ku, Nishitokyo). Met deze samenwerking gaat NOC*NSF Japanse organisaties ondersteunen bij de integratie van gehandicapten in de Japanse samenleving. Uit de verschillende...
Lees verder