Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 25 oktober 2017

Ons Oranje! Advocaat neemt 31 spelers op in voorlopige selectie

Advocaat neemt 31 spelers op in voorlopige selectie
Bondscoach Dick Advocaat heeft 31 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal. Oranje treft op donderdag 9 november (20.45 uur Nederlandse tijd) Schotland in Aberdeen. Vijf dagen later is in Boekarest Roemenië (20.00 uur Nederlandse tijd) de tegenstander.
Lees verder

Voorlopige selectie Jong Oranje voor duel tegen Andorra
Art Langeler heeft 27 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van Jong Oranje. Vrijdag 10 november neemt de ploeg het op tegen Andorra. De aftrap van het EK-kwalificatieduel in Doetinchem is om 18.30 uur.
Lees verder

Onder 20 tegen Zwitserland en Italië
Het Nederlands elftal voor spelers onder 20 jaar speelt op donderdag 9 november tegen Zwitserland. De aftrap in Uden is om 18.00 uur. Vijf dagen later komt de ploeg van Dwight Lodeweges in actie tegen Italië. De wedstrijd in Lignano Sabbiadoro staat gepland om 15.00 uur.
Lees verder