zaterdag 21 oktober 2017

Ons Oranje! Bezoekersinformatie Nederland - Noorwegen

Bezoekersinformatie Nederland - Noorwegen
De OranjeLeeuwinnen starten hun WK-kwalificatietoernooi dinsdag om 19.00 uur in Groningen tegen Noorwegen. Het wordt zowel in als rond het stadion erg druk (de wedstrijd is al weken uitverkocht) en we adviseren je dan ook ruim op tijd aanwezig te zijn.
Lees verder

Zaalvoetballers houden uitzicht op eindzege na remise
De zaalvoetballers van het Nederlands team strijden zondag in het Chinese Changshu voor de eindzege op het CFA International Tournament. Nadat het gastland vrijdag met 2-1 werd verslagen, vielen er zaterdagochtend tegen Kroatië geen doelpunten: 0-0.
Lees verder

Zeeman niet inzetbaar tegen Noorwegen
Bondscoach Sarina Wiegman kan aanstaande dinsdag tijdens de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noorwegen niet beschikken over Kelly Zeeman. De Ajax-speelster raakte donderdag tijdens het oefenduel Nederland-Oostenrijk geblesseerd aan haar enkel. Zeeman heeft het trainingskamp van Oranje verlaten. Er wordt geen vervanger opgeroepen voor de geblesseerde Zeeman.
Lees verder