Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 7 oktober 2017

Ons Oranje! Blog Art Langeler: Gewonnen!

Blog Art Langeler: Gewonnen!
En daar ging het vrijdag natuurlijk om bij de wedstrijd tegen Letland. Na het benoemde goede proces de vorige keer en de resultaten die daar wat bij achterbleven was het noodzaak om punten te halen en de opgedane achterstand op Schotland en Engeland in ieder geval niet groter te laten worden.
Lees verder

Onder 19 klopt Hongarije en zit op rozen in EK-kwalificatie
De tweede horde is genomen, op naar de laatste. Via een zakelijke 2-0 zege op Hongarije heeft het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar een grote stap gezet naar een verlengd verblijf op het Europese podium.
Lees verder

Onder 19 klopt Hongarije en gaat door in EK-kwalificatie
De eerste horde is genomen, op naar de volgende. Via een zakelijk 2-0 zege op Hongarije heeft het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar zich verzekerd van een verlengd verblijf op het Europese podium.
Lees verder