Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 27 oktober 2017

Ons Oranje! Blog Art Langeler: nationale jeugdteams

Blog Art Langeler: nationale jeugdteams
Wekelijks schrijft KNVB-coach Art Langeler een blog op OnsOranje. Deze week schrijft hij over de nationale jeugdteams en de werkwijze van de KNVB.
Lees verder

Oud-international en trainer Hans Kraaij sr. overleden
Voormalig international Hans Kraaij sr. is vandaag, vrijdag 27 oktober, op 81-jarige leeftijd overleden. De familie laat in een persbericht weten dat hij in het bijzijn van zijn familie het leven heeft gelaten.
Lees verder

Onder 16 ook in tweede oefenduel ruim langs Polen
Het Nederlands elftal voor speler onder 16 jaar heeft ook tweede oefenduel tegen Polen gewonnen. Nadat woensdag de teller stokte bij zeven werd het vrijdagmiddag 3-0 op Sportpark Overver in Oegstgeest. KNVB-coach Peter van der Veen was ondanks de lagere score blij met het vertoonde spel. "Ze hebben het hartstikke goed gedaan."
Lees verder