Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 16 oktober 2017

Ons Oranje! Blog O17: Ontspanning en een snufje cultuur

Blog O17: Ontspanning en een snufje cultuur
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Christ en Jansen melden zich af voor Oranje
Keeper Angela Christ en aanvaller Renate Jansen reizen maandag niet met Oranje mee naar Oostenrijk. Christ heeft last van een armblessure en is in elk geval niet inzetbaar tijdens de oefenwedstrijd in en tegen Oostenrijk.
Lees verder

Blog O17: Examen doen bij de ambassadeur
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder