Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 13 oktober 2017

Ons Oranje! Blog Onder 17 - Wat staat er op het menu?

Blog Onder 17 - Wat staat er op het menu?
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Blog O17 - Be smart, be safe, be clean, be open
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar probeert zich in het kwalificatietoernooi in Hongarije, van 10 tot en met 16 oktober, te plaatsen voor het EK. De ploeg van coach Kees van Wonderen neemt het op tegen Kosovo, Wales en het gastland. Huiswerkbegeleider Cris Peetsold schrijft regelmatig een blog over deze groep Oranjetalenten.
Lees verder

Blog Art Langeler: Alles is nog mogelijk
Na de wedstrijd in en tegen Oekraïne kunnen we de balans opmaken op de weg naar het EK 2019. Maar allereerst een korte terugblik op de interland van afgelopen dinsdag.
Lees verder