Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 oktober 2017

Ons Oranje! De eerste dag van Justin Kluivert bij Jong Oranje

De eerste dag van Justin Kluivert bij Jong Oranje
Justin Kluivert meldde zich dinsdag voor de eerste keer bij Jong Oranje. OnsOranje volgde hem de hele dag: in de auto, bij de kennismaking met de spelers en de technische staf, op het trainingsveld en tijdens een spelletje FIFA.
Lees verder

Voorlopige selectie Onder 19 voor EK-kwalificatie in eigen land
De voorlopige selectie van het Nederlands vrouwenelftal onder 19 jaar voor het EK-kwalificatietoernooi is bekend. Tijdens de eerste ronde van het kwalificatietoernooi wordt er in eigen land gespeeld tegen Letland, Estland en Ierland.
Lees verder

Onder 19 laat tegen Malta grote uitslag liggen: 3-0
Met een 9-0 monsterzege op Finland vertrok Oranje onder 19 exact een maand geleden van een vierlandentoernooi in Scandinavië. Diezelfde cijfers had de ploeg woensdag op de eerste dag van het EK-kwalificatietoernooi in eigen land al na 45 minuten op het bord kunnen zetten.
Lees verder