Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 2 oktober 2017

Ons Oranje! Definitieve selectie Onder 17 voor EK-kwalificatie

Definitieve selectie Onder 17 voor EK-kwalificatie
KNVB-coach Kees van Wonderen heeft de definitieve selectie bekendgemaakt voor de eerste kwalificatieronde van Onder 17 voor het EK 2018. Het kwalificatietoernooi vindt plaats in Hongarije van 10 tot en met 16 oktober.
Lees verder

Advocaat voegt Van Dijk toe aan spelersgroep
Bondscoach Dick Advocaat heeft Virgil van Dijk opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Wit-Rusland en Zweden. De 12-voudig international meldt zich maandagavond in Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk, waar Oranje om 20.30 uur verzamelt.
Lees verder

Hoogma vervangt geblesseerde Diks bij Jong Oranje
Justin Hoogma is door Jong Oranje-coach Art Langeler aan de selectie toegevoegd. De verdediger van TSG 1899 Hoffenheim vervangt Kevin Diks (Feyenoord) die geblesseerd is afgevallen.
Lees verder