Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 1 oktober 2017

Ons Oranje! Een kijkje achter de schermen bij Onder 19

Een kijkje achter de schermen bij Onder 19
Benieuwd hoe het er bij een jeugdteam van Oranje aan toe gaat? Neal Petersen, bekend van FC Afkicken, volgde Onder 19 een dag tijdens het vierlandentoernooi eerder deze maand in Finland.
Lees verder

Kirsten van de Ven nieuwe manager vrouwenvoetbal
De KNVB heeft Kirsten van de Ven (32) aangesteld als manager vrouwenvoetbal. Bij de KNVB gaat zij bouwen aan de verdere ontwikkeling van het meisjes- en vrouwenvoetbal in zowel de breedte- als topsport.
Lees verder

Goede start EK-kwalificatie voor Speelsters onder 17
Speelsters onder 17 is het EK-kwalificatietoernooi solide begonnen. Turkije werd in het eerste pouleduel met 0-3 verslagen. "Een goede start, de kop is eraf", aldus KNVB-coach Marleen Wissink in Estland.
Lees verder