zaterdag 21 oktober 2017

Ons Oranje! Jonge Leeuwen krijgen unieke clinic van Ruud Gullit

Jonge Leeuwen krijgen unieke clinic van Ruud Gullit
Trainen als een prof, vragen stellen tijdens de persconferentie. Een aantal Jonge Leeuwen heeft vrijdag een inkijkje gekregen in het leven van internationals.
Lees verder

Blog Art Langeler: Betrokkenheid
Het is best wel lastig als coach van een nationaal team: hoe maak je (en hou je) een team? Per jaar zie je elkaar ongeveer vijf keer een week. In die week is het maximaal intensief, want je speelt vaak twee wedstrijden, reist Europa door en zit dag en nacht bij elkaar op de lip.
Lees verder

Opnieuw dubbele cijfers voor Vrouwen onder 19
Met een tweede uithaal heeft Vrouwen onder 19 jaar zich overtuigend geplaatst voor de Eliteronde. Na de 12-0 tegen Letland werd het zaterdag tegen Estland, mede dankzij maar liefst zes treffers van Fenna Kalma, 12-1.
Lees verder