Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 oktober 2017

Ons Oranje! Kevin Strootman valt definitief af bij Oranje

Kevin Strootman valt definitief af bij Oranje
Kevin Strootman sluit niet aan bij de selectie van het Nederlands elftal. De middenvelder van AS Roma heeft een spierblessure en is niet op tijd fit voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Wit-Rusland en Zweden.
Lees verder

Onder 17 plaatst zich met flinke uithaal voor Eliteronde
Speelsters onder 17 heeft in het tweede pouleduel van het EK-kwalificatietoernooi flink uitgehaald. Estland werd op eigen grond met maar liefst 9-0 teruggewezen. Eerder versloeg Onder 17 Turkije al met 3-0. Door de twee overwinningen is het team nu al zeker van een plek op de Eliteronde, de laatste kwalificatieronde voor het EK.
Lees verder

Ché Nunnely (O19): 'Ik had hem in mijn broekzak'
Eerste actie? De bal simpel langs de man tikken en op snelheid erlangs. Tweede actie? Een schaar eruit gooien en wegwezen. ''En toen wist ik dat ik hem in mijn broekzak had", zegt een fris gedouchte Ché Nunnely met een grijns in de catacomben van FC 's-Gravenzande.
Lees verder