Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 6 oktober 2017

Ons Oranje! KNVB blokkeert 1461 tickets voor Nederland - Zweden

KNVB blokkeert 1461 tickets voor Nederland - Zweden
In vervolg op eerdere acties zijn voor de WK-kwalificatiewedstrijd Nederland – Zweden op dinsdag 10 oktober aanstaande inmiddels 1461 toegangskaarten geblokkeerd. Dit zijn tickets waarvan de KNVB zeker weet dat ze via de 'zwarte markt' zijn of worden verhandeld en dat is in strijd met de KNVB Standaardvoorwaarden.
Lees verder

Bezoekersinformatie Nederland-Zweden
Twee keer winnen, zo luidt de opdracht voor Dick Advocaat en zijn mannen. En het liefst zo dik mogelijk. Eerst op bezoek in Wit-Rusland, zaterdag 7 oktober, en drie dagen later in het allesbeslissende thuisduel met Zweden op dinsdag 10 oktober.
Lees verder

Laatste training Oranje in Minsk: rondje afronden
Een overwinning is één. Zo veel mogelijk scoren is twee. De opdracht voor het Nederlands elftal in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wit-Rusland is helder.
Lees verder